ULTRA LIFT FORMULA Q10+C

BIAŁY KOTEŁ

Połączenie idealne

Połączenie idealne

Eliksir Ultra Lift Formula Q10+C to najnowocześniejsza i najbardziej stabilna forma Witaminy C, Tetraizopalmitynian Askorbylu, zanurzona w Ekologicznym, "najdroższym oleju świata" - Oleju z Opuncji Figowej, wzbogacona o sprawdzony w pielęgnacji twarzy Koenzym Q10

Zamawiam w sklepie

POZNAJ 3 NIESAMOWITE SKŁADNIKI

item

Ekologiczny olej z opuncji figowej

"Najdroższy olej świata"

Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, głównie kwasy omega-6, czyli kwas linolowy (73%). Zawiera także dużą dawkę witaminy E w postaci kompleksu tokoferoli. Bogactwo tak różnorodnych i cennych związków oraz wszechstronność i skuteczność działania (w tym niezwykle silne właściwości antyoksydacyjne) powoduje, że olej z opuncji można śmiało zaliczyć do „eliksirów młodości”.

Właściwości kosmetyczne Ekologicznego oleju z opuncji: działa silnie przeciwzmarszczkowo; poprawia napięcie, koloryt i nawilżenie skóry przesuszonej; działa antyoksydacyjnie; wzmacnia i uszczelnia barierę lipidową naskórka, uzupełnia niedobory składników tłuszczowych w skórze. Nasz olej posiada certyfikat ECOCERT.

item

Wyjątkowa, stabilna forma Witaminy C

Tetraizopalmitynian askorbylu

Witamina C w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu to innowacyjny składnik kosmetyczny. Został opracowany w laboratoriach japońskich naukowców. Tetraizopalmitynianu askorbylu jest bardzo trwałą i stabilną olejową postacią witaminy C. Dzięki rozpuszczalności w tłuszczach wykazuje wysokie powinowactwo do bariery lipidowej skóry, dzięki czemu łatwo i szybko wnika w jej głąb. W zakresie syntezy kolagenu wykazuje większą skuteczność niż kwas L-askorbinowy.

Stymuluje fibroblasty (komórki tkanki łącznej wytwarzające włókienka białkowe budujące tkankę, np. w skórze) do syntezy kolagenu i elastyny, co skutkuje wygładzeniem zmarszczek, wzrostem gęstości i elastyczności skóry (po 12 tygodniach stosowania).

item

Koenzym Q10 w skutecznym stężeniu

Niezbędny dla skóry dojrzałej

Koenzym Q10 bierze udział w dostarczaniu komórkom koniecznej do życia energii wytwarzanej w trakcie utleniania biologicznego. Jest ponadto jednym z ważniejszych antyoksydantów lipidowych, który zapobiega generacji wolnych rodników oraz powoduje regenerację witaminy E (tokoferolu) - innego silnego antyoksydanta lipofilowego.

Bez niego regeneracja tokoferolu przebiegałaby bardzo wolno.

Efekty stosowania koenzymu Q10: zanik drobnych i spłycenie głębokich zmarszczek, wzrost nawilżenia i elastyczności skóry, rozjaśnienie przebarwień i poprawienie kolorytu skóry, zwiększenie jędrności i odpowiedniego napięcia skóry, która uzyskuje młody wygląd.

Eliksir Ultra Lift Formula Q10+C stosuj na noc na oczyszczoną skórę twarzy

Kilka kropli Eliksiru nałóż na oczyszczoną skórę twarzy. Rozprowadź olejek delikatnymi, kolistymi ruchami jednocześnie masując skórę. Efektywność pielęgnacji wzrośnie gdy olejek zaaplikujesz na wilgotną skórę, przetartą przed aplikacją wybranym Hydrolatem.

Polecamy połączyć kilka kropli Eliksiru Ultra Lift z Serum Summer Night Breeze aby jeszcze bardziej odżywić skórę podczas nocnego odpoczynku.

Rytuał

ZOBACZ PIERWSZY UNBOXING

Agnieszka Niżnik dla Biały Koteł

Agnieszka jest niesamowicie utalentowaną artystką wykonującą imponujące makijaże które możesz podziwiać na jej Instagramie. Jednak przede wszystkim jest wspaniałą i pełną ciepła osobą! Agnieszka jako pierwsza miała okazję sprawdzić nasz nowy produkt. Zwróciliśmy się do niej z prośbą o uwiecznienie pierwszych chwil z naszym eliksirem. Zapraszamy do oglądania!

Naturalne uniesienie

Naturalne uniesienie

Kompleksowe działanie liftingujące niezwykłych składników poparte licznymi badaniami naukowymi.

Wysokie, skuteczne stężenie najlepszych i najdroższych na rynku substancji aktywnych.

Butelka z brązowego szkła aby zabezpieczyć cenną zawartość oraz złoty, satynowy woreczek do przechowywania podkreślający wyjątkową naturę Eliksiru.

Zwieńczenie całości stanowi matowy, czarny kartonik z minimalistyczną etykietą.

Pozwól, aby nasz Eliksir Ultra Lift Formula Q10+C stał się częścią Twojego codziennego rytuału.

Zamawiam w sklepie

 • ULTRA LIFT FORMULA Q10+C

  wyjątkowy Eliksir od Biały Koteł

 • SKŁADNIKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

  działanie składników potwierdzone badaniami

 • "Miejscowe stosowanie preparatów zawierających Koenzym Q10 podnosi jego poziom w skórze i zapewnia działanie przeciwutleniające [...] Po 14-dniowej kuracji: zwiększenie zawartości ubichinonu i ubichinolu w naskórku po stosowaniu preparatów zawierających Koenzym Q10."

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4737275/

 • "W wyniku badania klinicznego stwierdziliśmy, że stosowanie 1% kremu z Q10 przez pięć miesięcy obniżyło ocenę punktową zmarszczek obserwowaną przez dermatologa [...] przyczyniając się do ochrony składników włókien skórnych przed degradacją, prowadząc do odmłodzenia pomarszczonej skóry."

  https://iubmb.onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/biof.5520320128

 • "Jako jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy w skórze, witamina C chroni przed fotostarzeniem, immunosupresją indukowaną ultrafioletem i fotokarcynogenezą. Działa również przeciwzmarszczkowo, zwiększając syntezę kolagenu, stabilizując włókna jak również zmniejszając jego degradację."

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5605218/

 • "[...] wykazano, że stosowanie miejscowe 10% witaminy C spowodowało statystyczną redukcję rumienia wywołanego UVB o 52% i powstawanie komórek oparzenia słonecznego o 40-60%"

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3673383/