O nas

Cześć!

Miło Cię widzieć na naszej stronie. Z tej strony Agatka i Grzenio!

We wrześniu 2018 roku wymyśliliśmy, że chcemy zrobić swoje własne mydło. Zaczęło się niewinnie od pierwszego mydła opartego w 100% na oliwie z oliwek. robiliśmy je w pudełku po lodach (moje ulubione, orzechowe – G.). Udało się! Od tego czasu zakiełkowała w nas idea aby podzielić się naszą pasją z Wami!

Mamy rok 2019. Wrzesień. Od czasu pomysłu upłynęło 365 dni. I oto jesteśmy. Nasz sklep lada dzień otworzy swoje podwoje! Update: już otworzył!

Z domowej kuchni, gdzie powstały pierwsze mydła przenieśliśmy się do labo (nasze laboratorium!) na warszawski Mokotów. Pudełko po lodach zamieniliśmy na drewniane formy. Dopracowaliśmy receptury i postaraliśmy się o „Ocenę bezpieczeństwa” dla receptur. Mamy to! Jesteśmy dumni, że dzięki naszemu wysiłkowi udało nam się przejść wyboistą drogę z kuchni do naszego sklepu i Labo!

Tak. Mydła są naszą pasją.

Robimy je nie z przymusu czy chęci zysku ale z radości i czystej chęci tworzenia! Biznes-plan? Jaki biznes plan? : ) od początku nasz projekt miał jedno zadanie – sprawiać nam frajdę! Wszystkiego co wiemy o mydłach nauczyliśmy się sami. Zapewne specjaliści od biznesu czytając te słowa łapią się za głowy. Jednak my nie jesteśmy byznesmenami. Jesteśmy parą korpoludków zakochanych w sobie i mydłach. Jeśli przynajmniej jedno mydło znajdzie nowy domek i zadowolonego właściciela to będzie to spełnienie naszego „planu”!

Na co dzień pracujemy jak wielu z Was na „etacie”. Mydła stanowią pachnący dodatek do naszej codzienności. Dzięki temu nie musimy iść na żadne kompromisy w zakresie jakości. Wszystko wykonujemy sami, ręcznie ponieważ to sprawia nam przyjemność. A jeśli naszą pracą możemy sprawić radość Tobie, to jest to dla nas najlepsza nagroda za włożony trud!

W planach mamy wizyty na targach kosmetycznych i nie tylko i liczymy, że będzie to okazja do spotkania się z Wami, jeśli ktoś będzie miał ochotę poznać parę wariatów którzy zabrali się za „niemożliwe” (jeszcze rok temu otworzenie sklepu wydawało się nam porównywalne do wspinaczki na Everest).


Poznajmy się!

Kitku TEAM!
  Agatka

  Zdecydowanie bardziej humanistyczna część zespołu. Projektuje i miesza. Komponuje i swirluje.

  Agatka
  Mydlana projektantka
  Grzenio

  Czyli techniczna część projektu. Formy, krajalnice, mydelnice.

  Grzenio
  POMOCNIK KUCHARZA
MYDŁA NATURALNE
BIAŁY KOTEŁ - MYDŁA NIENORMALNE

NASZE WARTOŚCI

Idea

Mydła tworzymy z czystej radości! Sam proces powstawania sprawia nam wielką przyjemność i cieszymy się, że możemy podzielić się tą radością z Wami-jest to najcenniejszą nagrodą

SKŁADNIKI

Używamy tylko naturalnych składników i dodatków. Począwszy od bazy olejowej, poprzez aktywne dodatki na olejkach eterycznych kończąc. Robimy mydła jakich sami chcemy używać.

MIŁO CIĘ WIDZIEĆ!

Ważny jest dla nas kontakt z drugim człowiekiem. Chcemy Was poznać i się z Wami zaprzyjaźnić! Nasza droga przywiodła nas krętą ścieżką tutaj, a jaka jest Twoja historia? Poznajmy się!
Wieści od Kitku na Twojego maila!
Co słychać u Kitku? Bądź na bieżąco!
Szanujemy Twoją prywatność.