Naturalna pielęgnacja

Dowiedz się jak w naturalny sposób zadbać o swoje ciało.

Nieważne czy szukasz informacji o naturalnej pielęgnacji włosów czy w jaki sposób zadbać o skórę twarzy na naszym blogu znajdziesz wiedzę jak wydobyć i zatrzymać twoje naturalne piękno na dłużej.

Naturalna pielęgnacja skóry twarzy różni się od pielęgnacji ciała natomiast w pielęgnacji włosów możesz pozwolić sobie na eksperymenty.

DUMNIE Wspieramy HUG THE NATURE 1

DUMNIE Wspieramy HUG THE NATURE

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z projektem Enactus SGGW gdzie będziemy wspierać studentów w zdobywaniu wyjątkowych doświadczeń związanych z przygotowaniem i realizacją projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym!

Aylunola PRO Olejowanie Tsubaki Pestki Malin 2

Olejowanie włosów

Olejowanie włosów to z całą pewnością jeden z lepszych zabiegów jaki możesz zafundować swoim włosom!

Jak radzić sobie z suchą skórą?

Problem suchej skóry

Jeśli problem suchej skóry dotyczy Ciebie dowiedz się z czego ten problem może wynikać oraz poznaj naturalne sposoby wspomagania nawilżenia i odbudowy kondycji skóry.

Maska w kostce Aylunola PRO

Emolientowa maska w kostce Aylunola PRO by Biały Koteł

Jeśli włosy są trudne do rozczesania i brakuje im wygładzenia oraz blasku maska będzie idealną odpowiedzią na te włosowe problemy.
Produkt idealnie zamknie pielęgnację szczególnie taką, która w przypadku włosów bardzo przesuszonych, uwzględni jeszcze odpowiednie nawilżenie przed myciem.