Przejdź do treści

Dziś razem z Wami otwieramy nowy etap w historii naszej Manufaktury.

  aylunola pro by biały koteł zestaw do pielęgnacji włosów

  Bardzo cieszymy się, że towarzyszycie nam podczas tej podróży. A jest to zaiste podróż magiczna!
  Podczas niej przeszliśmy wyboistą ścieżką od pierwszego mydła wykonanego w naszej kuchni w pudełku po lodach (orzech włoski z Lidla!) do miejsca w którym jesteśmy teraz.

  Dziś oddajemy Wam efekt naszej wielomiesięcznej pracy, trudu i zaangażowania wielu osób.

  To nowe produkty które powstały przy współpracy z jedyną i wspaniałą Aleksandrą Aylunola która jest przecudowną i w każdym calu wyjątkową osobą.

  Od dziś możecie zobaczyć również nową, odświeżoną i spójną szatę graficzną oraz nowe kartoniki w których znajdziecie swoje ulubione Serum, Szampony w kostce i Odżywki.

  Podziękowania kierujemy do sklepu Na Piękne Włosy i Agnieszki Niedziałek która dostrzegła w nas potencjał i zaufała małej warszawskiej manufakturze tworzącej produkty z pasją i zaangażowaniem.

  Dużo miłości ślemy w szczególności do Agnieszki Niżnik za wsparcie od samego początku.
  Weronika z Wlosowero oraz Mery z HerybyMery za nieustającą inspirację i olbrzymią dawkę bezcennej wiedzy.

  Wszystkie jesteście wspaniałe i dzieląc się bezinteresownie wiedzą pomagacie zmieniać ten świat na lepsze.

  Jednak największe wyrazy uznania wędrują do mojej ukochanej Agaty. Od momentu kiedy poznaliśmy się trzy lata temu nieustannie wspiera mnie każdego dnia.
  To właśnie Ona dzielnie znosi wszystkie chwile załamania jak również radości.
  Nigdy nie przestała wierzyć w to co zapoczątkowaliśmy i bez niej to wszystko nie miałoby sensu.
  Dziękuję Aniołku.

  Ktoś kiedyś powiedział, że droga jest nagrodą. Jeszcze wiele wspaniałych chwil na nas czeka i będziemy dumni jeśli wyruszycie z nami w tę dalszą podróż.
  Obiecujemy zapewnić wam niezapomniane wrażenia!

  Grzegorz

  Biały Koteł Grzegorz

  Grzegorz

  Właściciel manufaktury i życiowy partner lepszej połowy zespołu, Agaty. Współczesny "Człowiek renesansu", jak określiło go wielu. Od dziecka jego pasją było tworzenie. Najpierw pasja do rysowania przerodziła się w sztukę graffiti by później dać początek obrazom olejnym na płótnie. W manufakturze realizuje się przy projektowaniu grafiki, technicznych aspektach działania sklepu jak również komponowaniu i odkrywaniu nowych receptur oraz praktycznej stronie kreacji biznesu.
  Od ponad 16 lat związany z branżą IT. Pracował dla największych instytucji finansowych oraz rządowych w Polsce i Europie.
  Prywatnie miłośnik sportu który ukończył kilka maratonów jak również zawodów biegowych na krótszych dystansach. Książki fantasy pochłania na kilogramy najlepiej podczas długich podróży po nieodkrytych zakątkach naszej planety.
  Kosmetyki naturalne tworzy z pasji a nie konieczności czy przymusu. Jego celem jest dostarczać jak największą wartości dla przyjaciół Białego Kitku.